پکیج آبنمای پرتابل ریسه ای

آبنمای ریسه ای همانند آبنماهای بارانی ساخته می‌شود. در آبنمای رشته ای یک کانال در بالای آبنما وجود دارد و یک حوض در پایان آبنما است. در این نوع آبنما برای جلوگیری از پاشش آب، توسط یک سری ریسه که نامرئی هستند آب از بالای آبنما به پایین هدایت می‌شود. این حرکت آب توسط پمپ انجام  می‌شود.

پکیج آبنمای پرتابل ریسه ای

🔗 ساخت آبنمای رشته ای

آبنمای رشته ای مدل جدیدی از آبنماهایی است که طراحی آن مبتنی بر حرکت منظم قطرات آب در میان رشته های نازک پلاستیکی نامرئی می باشد. آبنمای ریسه ای یا آبنمای رشته ای در فضاهای داخلی استفاده می‌شود و در طراحی آن نورپردازی از داخل رشته ها صورت می‌گیرد که به کمک این ویژگی آبنما، زیبایی منزل و یا محل کار شما چندین برابر می‌شود.

 در ابنمای رشته ای، نمایی زیبایی از بارش باران شبیه سازی می‌شود. آب در این آبنما توسط رشته های نازک پلاستیکی شفاف که دیده نمی‌شوند به سمت پایین هدایت می‌شود.

🔗 ویدئو های پکیج آبنمای ریسه ای

🔗 پکیج آبنمای پرتابل ریسه ای در چه مکان هایی قابل استفاده است ؟

آبنمای ریسه ای بیشتر اوقات در مکان های بسته همچون لابی ها، راهرو ها، رستوران و تالار ساخه می‌شود. آبنمای ریسه ای به علت نگهداری مشکل آن، عموما در مکان های بیرونی و فضای باز استفاده نمی‌شود.

🔗 تصاویر آبنمای پرتابل دیوار ریسه ای

پکیج آبنمای پرتابل ریسه ای

🔗 سوالاتــــــــــــــــــــــــــــــــ متداول

براساس متریال و ابعاد آبنما این زمان متغیر می باشد 

این آبنما در هر ابعاد سفارشی قابل ساخت می باشد 

 آبنما به صورت ساخته شده از طریق تیپاکس ، چاپار و باربری ارسال می شود.

 برای سفارشپکیج آبنمای پرتابل دیوارخیس در ساعت کاری با شماره تماس 09028414932 تماس حاصل  نمایید و یا در تلگرام و واتساپ پیغام بگذارید